vidaXL Příborník masivní recyklované dřevo 60 x 30 x 76 cm [245915]

SKU
526040
5235 Kč 4326 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Bytelný dřevěný příborník je skvělým dekorativním a zároveň praktickým doplňkem do vaší domácnosti. Příborník je zhotovený z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici.

Tento bytelný dřevěný příborník je skvělým dekorativním a zároveň praktickým doplňkem do vaší domácnosti.

Příborník je zhotovený z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Může tedy obsahovat celou řadu různých typů dřeva, jako je borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie atd. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných druhů dřeva. Recyklované dřevo je již zestárlé, ošlehané a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Překrásná kresba dřeva činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Známky opotřebení a zřetelná textura dřeva vypovídají o jeho bohaté historii a dodávají příborníku hřejivý a autentický vzhled. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s největší pečlivostí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Skříňka disponuje spoustou úložného prostoru, můžete v ní tedy uchovávat nejrůznější důležité předměty tak, aby byly přehledně uspořádané a měli jste je po ruce. Ocelové nohy přispívají k bytelnosti příborníku a přitom zvýrazňují jeho industriální styl. Montáž je snadná.

Důležité upozornění

Barva a struktura se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich příborníků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo + ocelové nohy
Rozměry: 60 x 30 x 76 cm (Š x H x V)

UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, musí být tento výrobek upevněn ke zdi pomocí přiloženého příslušenství.

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475603764
Produktové číslo výrobce245915