vidaXL Příborník z masivního sheeshamového dřeva 50 x 30 x 86 cm [244934]

SKU
526021
4575 Kč 3781 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Stylový příborník s prvky z pravé hovězí kůže a ručně vyřezávanými ornamenty je nejen nepřehlédnutelným doplňkem do vaší domácnosti, kde každého zaujme na první pohled, ale navíc vám poskytne ideální úložné řešení pro skladování a uklizení všeho, co nechcete mít na očích.

Náš stylový příborník s prvky z pravé hovězí kůže a ručně vyřezávanými ornamenty je nejen nepřehlédnutelným doplňkem do vaší domácnosti, kde každého zaujme na první pohled, ale navíc vám poskytne ideální úložné řešení pro skladování a uklizení všeho, co nechcete mít na očích.

Skříňka, zhotovená z masivního sheeshamového dřeva, je velmi odolná, snadno se čistí a do vašeho interiéru vnese dotek rustikálního šarmu. Sheesham je tropické tvrdé dřevo, známé také jako rosewood či palisandr, které je proslulé svou bohatou texturou. Překrásná kresba dřeva činí každý z našich příborníků jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Tento unikátní příborník se pyšní celou řadou dekorativních prvků, ať už se jedná o zdobení z pravé hovězí kůže, ručně vyřezávané ornamenty anebo úchytky v retro stylu. Společně skříňce propůjčují jedinečné kouzlo. Příborník je posazen na silných ocelových nohách, které mu rovněž dávají nádech industriálního stylu. Montáž je snadná.

Důležité upozornění

Kresba dřeva a vzorování kůže se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich příborníků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní sheeshamové dřevo (známé také jako palisandr či rosewood) + ocelové nohy
Rozměry: 50 x 30 x 86 cm (Š x H x V)

VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi přiloženým montážním příslušenstvím.

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475580683
Produktové číslo výrobce244934