vidaXL Rám dětské postele šedý masivní borovice 80 x 160 cm [283353]

SKU
525636
2710 Kč 2240 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vykouzlete svým dětem v jejich pokojíčku dokonalý úkryt s naším fantastickým rámem postele! Postel je chytře vyvedena ve stylu domku na stromě. Chcete-li svému dítěti dopřát trochu soukromí, můžete mu na rám pověsit závěsy. Domeček mu kromě toho skvěle poslouží i jako čtecí nebo hrací koutek.

Vykouzlete svým dětem v jejich pokojíčku dokonalý úkryt s naším fantastickým rámem postele! Postel je chytře vyvedena ve stylu domku na stromě.

Chcete-li svému dítěti dopřát trochu soukromí, můžete mu na rám pověsit závěsy. Domeček mu kromě toho skvěle poslouží i jako čtecí nebo hrací koutek. Rám postele je vyrobený z masivního borového dřeva, je tudíž mimořádně odolný a má dlouhou životnost. Pevné lamely nabízejí potřebnou oporu a zároveň jsou velmi pohodlné. Tento rám postele je vhodný pro matraci o rozměrech 80 x 160 cm. Upozorňujeme, že balení obsahuje pouze rám postele, nikoliv matraci či závěsy. Montáž postelového rámu je snadná. V našem obchodě rovněž nabízíme vhodné matrace.

VAROVÁNÍ

Výrobek není vhodný pro děti mladší 4 let.

Vlastnosti

Barva: šedá
Materiál: rám z masivního borového dřeva + překližkové lamely
Celkové rozměry: 166 x 88 x 131,5 cm (D x Š x V)
Vhodné rozměry matrace: 80 x 160 cm (Š x D) (matrace není součástí balení)

VAROVÁNÍ: Výrobek není vhodný pro děti mladší 4 let.

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8719883785561
Produktové číslo výrobce283353

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz