vidaXL Sada odkládacích stolků 2 kusy z masivního akáciového dřeva [246207]

SKU
524737
2250 Kč 1860 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada 2 koncových stolků je nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti. Stolky jsou zhotoveny z masivního akáciového dřeva, díky čemuž jsou odolné a stabilní. Pevná horní deska se výborně hodí k vystavení květináčů.

Naše sada 2 koncových stolků je nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti.

Stolky jsou zhotoveny z masivního akáciového dřeva, díky čemuž jsou odolné a stabilní. Pevná horní deska se výborně hodí k vystavení květináčů. Bytelné ocelové rámy nejen přispívají ke stabilitě sady, ale navíc podtrhují i její industriální styl. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s největší pečlivostí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Montáž je snadná. Balení obsahuje 2 odkládací stolky různých velikostí.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní akáciové dřevo + ocel s práškovým nástřikem
Rozměry (malý stolek): 30 x 30 x 45 cm (Š x H x V)
Rozměry (velký stolek): 30 x 30 x 60 cm (Š x H x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475602736
Produktové číslo výrobce246207

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz