vidaXL Šatní skříň industriální černá 90 x 40 x 140 cm ocel (145357)

SKU
527267
9050 Kč 7479 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Kompaktní šatní skříň vám usnadní organizaci vašeho oblečení a každodenních doplňků, abyste rychle našli, co potřebujete. Jedná se o perfektní úložné řešení a stylový doplněk, který oživí vaši domácnost industriálním šarmem.

Tato kompaktní šatní skříň vám usnadní organizaci vašeho oblečení a každodenních doplňků, abyste rychle našli, co potřebujete.

Jedná se o perfektní úložné řešení a stylový doplněk, který oživí vaši domácnost industriálním šarmem. Tato šatní skříň je vyrobená z oceli prémiové kvality, která je zárukou pevnosti, odolnosti a dlouhé životnosti. Uvnitř se nachází 1 velká přihrádka s šatní tyčí, 3 menší přihrádky a 2 zásuvky. Najdete zde tudíž spoustu prostoru jak pro zavěšení delších oděvů, tak i k uložení poskládaného oblečení a doplňků, jako jsou svetry, džíny, klobouky, kabelky a podobně. Cedulky na jména vám usnadní uklízení a třídění vašich oděvů dle různých kategorií nebo sezón. Ocelové nožičky s plastovými krytkami zabraňují poškrábání podlahy. Jeho montáž je velmi snadná.

Upozornění

Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Vlastnosti

Barva: černá
Materiál: ocel, plast
Rozměry: 90 x 40 x 140 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Upozornění: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi pomocí dodaného příslušenství.

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8719883735870
Produktové číslo výrobce145357