vidaXL Sekretář 78 x 42 x 103 cm masivní mahagonové dřevo [283842]

SKU
525638
6140 Kč 5074 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vytvořte si s naším dřevěným sekretářem ve vintage stylu speciální místo pro tvoření projektů stejně jako i psaní běžné korespondence.

Vytvořte si s naším dřevěným sekretářem ve vintage stylu speciální místo pro tvoření projektů stejně jako i psaní běžné korespondence! Sekretář je vybaven výklopnou stolní deskou, která nabízí velkou pracovní plochu s otevřenými přihrádkami a zásuvkami uvnitř, kde budete mít dostatek úložného prostoru pro uspořádání různých drobností na dosah ruky.

Sekretář je vyrobený z masivního mahagonového dřeva, tropického tvrdého dřeva, které vyniká svou krásou, odolností a barvou. Jedinečné řemeslné zpracování přispívá k působivému retro stylu. Každá fáze výrobního procesu se provádí s největší péčí, ať už se jedná o leštění, natírání nebo lakování.

Důležité upozornění

Krásný odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý stolek jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: přírodní
Materiál: masivní mahagonové dřevo s přírodní povrchovou úpravou
Rozměry: 78 x 42 x 103 cm (Š x H x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883606286
Produktové číslo výrobce283842

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz