vidaXL Skládací zahradní lehátka s kolečky 2ks masivní teak a textilen [3073000]

SKU
534832
14175 Kč 11715 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Odhoďte starosti za hlavu na těchto opalovacích lehátcích z masivního teakového dřeva! Zahradní lehátko má nastavitelné opěradlo, které vám dává na výběr mezi pohodlnou pozicí vsedě nebo vleže.

Odhoďte starosti za hlavu na těchto opalovacích lehátcích z masivního teakového dřeva! Zahradní lehátko má nastavitelné opěradlo, které vám dává na výběr mezi pohodlnou pozicí vsedě nebo vleže.

A atraktivní design klasického opalovacího lehátka vnese na vaši zahradu, terasu nebo do okolí vašeho bazénu rustikální šarm a styl. Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a velmi hladce obroušené. Teakové dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je jedním z nejoblíbenějších materiálů pro výrobu zahradního nábytku. Je to skvělá volba, pokud si chcete pořídit zahradní nábytek, který vám bude sloužit dlouhá léta. Povrch dřeva je ošetřen lazurou, která dává vyniknout jeho teplé barvě. Textilenová tkanina je odolná vůči opotřebení a povětrnostním vlivům a je velmi pohodlná. Zahradní lehátko je vybaveno polohovatelným opěradlem, jež lze nastavit do 5 různých poloh. Když ho zrovna nepoužíváte, můžete ho snadno složit, abyste ušetřili místo. Rukojeť a kolečka vám usnadní jeho přesouvání.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x opalovací lehátko

Vlastnosti

Materiál: jemně broušené teakové tvrdé dřevo, ošetřené lazurou na vodní bázi, textilen
Rozměry: 206 x 60 x 35 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286442104
Produktové číslo výrobce3073000