vidaXL Skládací zahradní lehátko s poduškou masivní akáciové dřevo [3064169]

SKU
539331
4799 Kč 3966 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěné zahradní lehátko vám nejen poskytne pohodlí při sezení nebo ležení, ale také vnese do vašeho venkovního bydlení rustikální kouzlo.

Naše dřevěné zahradní lehátko vám nejen poskytne pohodlí při sezení nebo ležení, ale také vnese do vašeho venkovního bydlení rustikální kouzlo.

Opalovací lehátko je zhotovené z masivního akáciového dřeva s olejovou povrchovou úpravou, je odolné proti povětrnostním vlivům, hodně toho vydrží a snadno se čistí vlhkým hadříkem. Výšku opěradla si můžete nastavit do nejpohodlnější polohy. Zahradní lehátko v sobě kombinuje styl, odolnost a pohodlí a do vaší zahrady vnese nadčasový design. Je také možné ho složit pro jednodušší ukládání a přenášení. Poduška vám při odpočinku zajistí maximální komfort. Každá poduška je opatřená několika páry provázků, takže ji můžete na zahradní lehátko pevně přivázat.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x opalovací lehátko
1 x poduška

Vlastnosti

Barva podušky: zelená
Materiál zahradního lehátka: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou
Materiál podušky: textil (100% polyester)
Rozměry zahradního lehátka (při rozložení): 200 x 61 x 30/86 cm (D x Š x V)
Rozměry zahradního lehátka (při složení): 71 x 61 x 25 cm (D x Š x V)
Rozměry podušky: 200 x 60 x 4 cm (D x Š x T)
Montáž nutná: ano

Barvazelená
VýrobcevidaXL
EAN8720286280935
Produktové číslo výrobce3064169