vidaXL Skládací zahradní židle 2 ks masivní teakové dřevo [315441]

SKU
538968
2410 Kč 1992 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Zahradní židle, které zaujmou svým jednoduchým a zároveň elegantním designem, vám poskytnou pohodlný zážitek při sezení. Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a dohladka obroušené.

Tyto zahradní židle, které zaujmou svým jednoduchým a zároveň elegantním designem, vám poskytnou pohodlný zážitek při sezení.

Nábytek je zhotovený z extrémně odolného teakového tvrdého dřeva, které již prošlo procesem smršťování, bylo uměle vysušené a poté jemně a dohladka obroušené. Teakové dřevo je oceňované pro svou výjimečnou pevnost a klimatickou odolnost, a proto je zdaleka nejvhodnějším materiálem pro výrobu zahradního nábytku. Jedná se o skvělou volbu, pokud si chcete pořídit vybavení, které vám bude sloužit dlouhá léta. Židle navíc můžete složit, pokud je zrovna nepoužíváte.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x křeslo

Vlastnosti

Materiál: jemně broušené teakové tvrdé dřevo, ošetřené lazurou na vodní bázi
Rozměry (rozložené) židle: 46 x 62 x 90 cm (Š x H x V)
Rozměry (složené) židle: 46 x 9 x 109 cm (Š x H x V)
Hloubka sedáku: 42 cm
Výška sedáku od země: 45 cm
Montáž nutná: ne

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286208434
Produktové číslo výrobce315441