vidaXL Skládací zahradní židle 6 ks masivní eukalyptové dřevo [3087149]

SKU
541597
5045 Kč 4169 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Moderní sada dřevěných jídelních židlí oživí vaši zahradu nebo dvorek přírodním stylem. Osvědčí se jako skvělá volba pro společné večeře na čerstvém vzduchu. Jídelní židle jsou vyrobeny z eukalyptového dřeva, které je známé svou odolností vůči opotřebení a rozmarům počasí.

Moderní sada dřevěných jídelních židlí oživí vaši zahradu nebo dvorek přírodním stylem.

Osvědčí se jako skvělá volba pro společné večeře na čerstvém vzduchu. Jídelní židle jsou vyrobeny z eukalyptového dřeva, které je známé svou odolností vůči opotřebení a rozmarům počasí. Olejem ošetřený povrch snadno očistíte vlhkým hadříkem. Pokud židle právě nepoužíváte, můžete je složit, aby vám zbytečně nepřekážely.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

6 x židle

Vlastnosti

Materiál: masivní eukalyptové dřevo s olejovou povrchovou úpravou
Celkové rozměry: 48 x 57 x 91 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286703212
Produktové číslo výrobce3087149