vidaXL Skládací zahradní židle s poduškami 2 ks bambus [3064003]

SKU
538555
2450 Kč 2025 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada 2 zahradních židlí s poduškami se výborně hodí pro stolování na čerstvém vzduchu na zahradě či na terase. Zahradní židle je zhotovená z masivního bambusu, je tedy pevná a hodně toho vydrží. Skvěle také vzdoruje vodě a dalším klimatickým vlivům a k očištění vám postačí navlhčený hadřík.

Tato sada 2 zahradních židlí s poduškami se výborně hodí pro stolování na čerstvém vzduchu na zahradě či na terase.

Zahradní židle je zhotovená z masivního bambusu, je tedy pevná a hodně toho vydrží. Skvěle také vzdoruje vodě a dalším klimatickým vlivům a k očištění vám postačí navlhčený hadřík. Jídelní židli lze složit, abyste ušetřili místo, když ji zrovna nepoužíváte. Přiložené podušky se vám při odpočinku postarají o maximální pohodlí. Jsou ušité ze 100% polyesteru, jsou tedy dostatečně silné a odolné, aby zvládly běžné venkovní používání. Každá z nich je opatřená dvěma páry šňůrek, kterými je můžete k židli pevně přichytit.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x židle s poduškou

Vlastnosti

Barva podušek: šedá
Materiál židle: bambus
Materiál podušky: textil (100% polyester)
Rozměry židle: 50 x 42 x 92 cm (Š x H x V)
Rozměry podušky: 40 x 40 x 7 cm (D x Š x T)
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286279274
Produktové číslo výrobce3064003