vidaXL Škrabadlo pro kočky se sisalovým koberečkem 90 cm [170927]

SKU
550265
1770 Kč 1463 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Na tomto krásném kočičím stromě si vaše kočky budou moci škrábat, posedávat, schovávat se, šplhat a relaxovat po libosti. Kočičí strom se hodí do každého stylu zařízení. Vaši kočičí přátelé si mohou naostřit drápky na jutou obalených sloupcích, a tak zdravě uspokojit své škrábající instinkty.

Na tomto krásném kočičím stromě si vaše kočky budou moci škrábat, posedávat, schovávat se, šplhat a relaxovat po libosti.

Kočičí strom se hodí do každého stylu zařízení. Vaši kočičí přátelé si mohou naostřit drápky na jutou obalených sloupcích, a tak zdravě uspokojit své škrábající instinkty. Mohou se také těšit na honičky při skákání nahoru a dolů na tomto zábavném kočičím stromě. Až se řádně vyřádí při hraní, mohou vaši malí přátelé odpočívat na horních plošinách a dopřát si lepší výhled. Sisalový kobereček na horní plošině je možné sejmout. Naše škrabadlo pro kočky je navržené s útulným domečkem pro správné kočičí zdřímnutí. Polštářek dodaný s kočičím stromem je pratelný a odnímatelný. Základna škrabadla pro kočky je robustní a stabilní. Sestavení kočičího stromu je snadné.

Vlastnosti

Barva: hnědá
Barva čelní desky: bílá
Barva polštářů: bílá
Materiál: dřevo, MDF, dýha, sisal, juta, umělá kožešina
Celkové rozměry: 40 x 40 x 90 cm (D x Š x V)
Rozměry domečku: 30 x 30 x 30 cm (D x Š x V)
Průměr sloupku: 7 cm
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286002148
Produktové číslo výrobce170927