vidaXL Stínicí plachta písková 4,5x2 m 100% polyester oxford (4000563)

SKU
648533
950 Kč 785 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Stínicí plachta vás ochrání před sluncem, větrem a deštěm a zajistí vám pohodlí a pohodu při pobytu venku. Odolná a robustní: Sluneční plachta je vyrobena ze 100% polyesteru oxford s PU povlakem, takže skvěle odolává vodě a UV záření a zajistí vaší rodině a přátelům příjemný chládek a pohodlí.

Tato stínicí plachta vás ochrání před sluncem, větrem a deštěm a zajistí vám pohodlí a pohodu při pobytu venku.

Odolná a robustní

Sluneční plachta je vyrobena ze 100% polyesteru oxford s PU povlakem, takže skvěle odolává vodě a UV záření a zajistí vaší rodině a přátelům příjemný chládek a pohodlí.

Snadné použití

Stínicí plachta je v každém rohu opatřena odolnými antikorozními D-kroužky. Můžete ji snadno zajistit pomocí lan nebo upevňovacích sad.

Snadné skladování

Sluneční plachta se pohodlně skládá, takže ji lze snadno uložit nebo vzít s sebou na kempování, piknik, dovolenou na pláži atd.

Široké použití

Plachtu lze využít na zahradě, terase, u bazénu, na dvoře i v jiných venkovních prostorách. Dokonale se hodí pro vytvoření dočasného stínu.

Je dobré vědět

Doporučujeme nainstalovat plachtu šikmo, protože potřebuje mít určitý úhel pro odtok deště a zabránění poškození výrobku nadměrným hromaděním vody.

Vlastnosti

Barva: písková
Materiál: 100% polyester oxford s PU povlakem
Rozměry: 4,5 x 2 m (D x Š)
Vnitřní rozměry: 4,2 x 1,7 m (D x Š)
Délka lana: 1,5 m
Tvar: obdélníkový

Barvažlutá
VýrobcevidaXL
EAN8721012437555
Produktové číslo výrobce4000563