vidaXL Stojan na víno na 12 lahví masivní borové dřevo [282468]

SKU
524912
820 Kč 678 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Ukládejte a vystavujte své víno stylově! Nechte ho zrát v tomto moderním dřevěném stojanu, který do vašeho domova vnese luxus a eleganci bydlení na vysoké noze. Stojan na víno pojme až 12 lahví vína. Jeho jednoduchý a úhledný design vnese do vaší domácnosti rustikální šarm.

Ukládejte a vystavujte své víno stylově! Nechte ho zrát v tomto moderním dřevěném stojanu, který do vašeho domova vnese luxus a eleganci bydlení na vysoké noze.

Stojan na víno pojme až 12 lahví vína. Jeho jednoduchý a úhledný design vnese do vaší domácnosti rustikální šarm. Výborně se také hodí jako dárek pro přátele či známé, kteří milují víno. Jelikož je vyrobený z pozinkované oceli a masivního dřeva, je mimořádně odolný! Sestavení stojanu je snadné, montážní materiály jsou totiž součástí balení. Vezměte prosím na vědomí, že láhve vína nejsou součástí dodávky.

Vlastnosti

Materiál: masivní borové dřevo a pozinkovaná ocel
Rozměry: 32,5 x 22,5 x 32,5 cm (D x Š x V)

VAROVÁNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento produkt upevnit ke zdi přiloženým montážním příslušenstvím.

Barvabéžová
VýrobcevidaXL
EAN8719883589268
Produktové číslo výrobce282468

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz