vidaXL Strečový potah na 3místnou pohovku krémový polyesterový žerzej [332946]

SKU
573855
800 Kč 661 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Natahovací potah na sedačku je navržený tak, aby ochránil vaši pohovku před skvrnami, politím, zvířecími chlupy nebo jakýmkoli jiným poškozením. Kromě toho, že tento potah chrání váš nábytek, také vhodně doplní jakýkoli styl zařízení, který jste si pro svůj pokoj zvolili.

Tento natahovací potah na sedačku je navržený tak, aby ochránil vaši pohovku před skvrnami, politím, zvířecími chlupy nebo jakýmkoli jiným poškozením.

Kromě toho, že tento potah chrání váš nábytek, také vhodně doplní jakýkoli styl zařízení, který jste si pro svůj pokoj zvolili. Potah na sedačku je vyroben z elastického polyesterového žerzeje a lze ho jednoduše natáhnout na nábytek. Je vhodný pro téměř všechny typy třímístných pohovek o šířce 190–230 cm. Potah na pohovku se snadno nasazuje, stačí ho jen jednoduše přetáhnout přes pohovku a zastrčit za její sedací část, aby působil přiléhavým dojmem. Potah lze také snadno sejmout a vyčistit a je vhodný pro ruční praní i praní v pračce.

Vlastnosti

Barva: krémová
Materiál: 100% polyesterový žerzej
Hmotnost: 160 g/m²

Barvahnědá (světlá)
VýrobcevidaXL
EAN8720286492031
Produktové číslo výrobce332946

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz