vidaXL Strečový potah na dvoumístnou pohovku černý polyesterový žerzej [332933]

SKU
578913
840 Kč 694 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Natahovací potah na sedačku je navržený tak, aby ochránil vaši pohovku před skvrnami, politím, zvířecími chlupy nebo jakýmkoli jiným poškozením. Kromě toho, že tento potah chrání váš nábytek, také vhodně doplní jakýkoli styl zařízení, který jste si pro svůj pokoj zvolili.

Tento natahovací potah na sedačku je navržený tak, aby ochránil vaši pohovku před skvrnami, politím, zvířecími chlupy nebo jakýmkoli jiným poškozením.

Kromě toho, že tento potah chrání váš nábytek, také vhodně doplní jakýkoli styl zařízení, který jste si pro svůj pokoj zvolili. Potah na sedačku je vyroben z elastického polyesterového žerzeje a lze ho jednoduše natáhnout na nábytek. Je vhodný pro téměř všechny typy dvoumístných pohovek o šířce 145–185 cm. Potah na pohovku se snadno nasazuje, stačí ho jen jednoduše přetáhnout přes pohovku a zastrčit za její sedací část, aby působil přiléhavým dojmem. Potah lze také snadno sejmout a vyčistit a je vhodný pro ruční praní i praní v pračce.

Vlastnosti

Barva: černá
Materiál: 100% polyesterový žerzej
Hmotnost: 160 g/m²

Doplňující informace

Je vhodný pro téměř všechny typy dvoumístných pohovek o šířce 145–185 cm. Snadné čištění i navlékání. Vhodné pro opakované použití. Lze prát v pračce.

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286491904
Produktové číslo výrobce332933