vidaXL Středová pohovka s 1 područkou tmavě šedá masivní akácie [310641]

SKU
538204
3120 Kč 2579 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Středová pohovka v sobě kombinuje styl a funkčnost a je určená pro celoroční venkovní použití. Zahradní pohovka je vyrobená z masivní akácie, tvrdého dřeva s hustou kresbou. Je proto stabilní, má dlouhou životnost a její krásný design upoutá na první pohled.

Tato středová pohovka v sobě kombinuje styl a funkčnost a je určená pro celoroční venkovní použití.

Zahradní pohovka je vyrobená z masivní akácie, tvrdého dřeva s hustou kresbou. Je proto stabilní, má dlouhou životnost a její krásný design upoutá na první pohled. Vynikající řemeslné zpracování a nádherná kresba dřeva dávají každému kusu jedinečný charakter, kterým se lehce liší od všech ostatních. Při relaxování se můžete opřít o područku. Silně polstrované podušky nabízejí optimální pohodlí. Dřevěné pohovky můžete kombinovat s dalšími kusy nábytku, a vytvořit si tak své vlastní zahradní posezení.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x pohovka
1 x poduška na sedák
1 x poduška na opěradlo

Vlastnosti

Barva podušky: tmavě šedá
Materiál: masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou, textil (100% polyester)
Rozměry: 70 x 65 x 60 cm (Š x H x V)
Tloušťka podušky: 10 cm
Tloušťka matrace opěradla: 10 cm
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720286112373
Produktové číslo výrobce310641