vidaXL Světelný řetěz 1000 LED vnitřní i vnější použití IP44 100m bílý (50697)

SKU
594192
1370 Kč 1132 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
LED světelný řetěz nejen nádherně prozáří váš domov během vánočních svátků, ale bude také krásným světelným řešením pro váš obývací pokoj, schodiště, zahradu a dětský pokojíček.

Tento LED světelný řetěz nejen nádherně prozáří váš domov během vánočních svátků, ale bude také krásným světelným řešením pro váš obývací pokoj, schodiště, zahradu a dětský pokojíček.

Světelný řetěz je vybaven 1000 vysoce výkonnými LED diodami, které jsou velmi energeticky úsporné a vyzařují jasné světlo. Tato krásná vánoční dekorace je odolná proti vodě, a proto je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Má 8 různých světelných efektů; kombinovaný režim, vlny, sekvenční režim, režim pomalého záření, blikání, režim pomalého vyblednutí a nepřetržité osvětlení. Tato krásná světýlka se krásně rozsvítí ve vzoru, který preferujete. Součástí dodávky je také adaptér. Užijte si svátky s naším fantastickým vánočním světelným řetězem!.

Vlastnosti

Barva světla: chladná bílá
Materiál: PVC
Délka: 100 m
Vstupní napětí: 220 V~
Výstupní napětí: 31 V⎓
Výkon: 8,4 W
Stupeň krytí: IP44

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8718475594840
Produktové číslo výrobce50697

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz