vidaXL Světelný řetěz 400 LED dovnitř i ven 40 m studeně bílý (50693)

SKU
594214
490 Kč 405 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
LED světelný řetěz nejen ozdobí váš domov během vánočních svátků, ale také vytvoří útulné osvětlení ve vašem obývacím pokoji, na schodišti, na zahradě a v dětském pokoji. Světelný řetěz je vybavený 400 vysoce výkonnými LED diodami, které jsou velmi energeticky úsporné a vydávají jasné světlo.

Tento LED světelný řetěz nejen ozdobí váš domov během vánočních svátků, ale také vytvoří útulné osvětlení ve vašem obývacím pokoji, na schodišti, na zahradě a v dětském pokoji.

Světelný řetěz je vybavený 400 vysoce výkonnými LED diodami, které jsou velmi energeticky úsporné a vydávají jasné světlo. Tato překrásná vánoční dekorace je voděodolná, takže je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Má 8 různých světelných efektů; kombinovaný režim, svícení ve vlnách, sekvenční režim, pomalá záře, blikání, pomalé blednutí, mihotání a nepřetržité svícení. Tato pohádková světýlka budou krásně svítit ve vámi zvoleném režimu. Užijte si zábavu během svátků s naším vánočním světelným řetězem plným fantazie!.

Poznámka

Dodaný USB konektor není voděodolný a je třeba ho chránit před vodou a vlhkostí. Přesto můžete používat světelný řetěz venku, protože 5m prodlužovací kabel a samotný produkt jsou voděodolné.Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.

Vlastnosti

Barva světla: chladná bílá
Materiál: PVC
Délka: 40 m

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8718475594802
Produktové číslo výrobce50693