vidaXL Světelný závěs 3 x 3 m 300 LED diod teplé bílé světlo 8 funkcí (328925)

SKU
594196
730 Kč 603 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Pohádkový světelný závěs rozzáří každou sváteční výzdobu. Skvěle se hodí na Vánoce, večírky, svatby a různé svátky. Světelný závěs je vybavený 300 energeticky úspornými LED diodami, které vytvářejí kouzelné osvětlení.

Tento pohádkový světelný závěs rozzáří každou sváteční výzdobu.

Skvěle se hodí na Vánoce, večírky, svatby a různé svátky. Světelný závěs je vybavený 300 energeticky úspornými LED diodami, které vytvářejí kouzelné osvětlení.

Má 8 různých světelných efektů

kombinovaný režim, svícení ve vlnách, sekvenční režim, pomalá záře, blikání, pomalé blednutí, mihotání a nepřetržité svícení. Je to skvělé dekorativní osvětlení vnitřních i venkovních prostor.

Poznámka

Dodaný USB konektor není voděodolný a je třeba ho chránit před vodou a vlhkostí. Přesto můžete tuto vánoční dekoraci používat venku, protože 3m prodlužovací kabel a samotný produkt jsou voděodolné. Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.

Vlastnosti

Barva světla: teplá bílá
Materiál: plast
Rozměry: 3 x 3 m (Š x V)
Napětí: DC 5 V
Výkon: 5 W

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8720286434710
Produktové číslo výrobce328925

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz