vidaXL Tři stohovatelné stolky masivní recyklované dřevo [243286]

SKU
525992
3250 Kč 2686 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vintage sada 3 dřevěných stohovatelných stolků, vyrobených z masivního recyklovaného dřeva, bude nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti. Dřevěné stolky se dají používat jako konferenční stolky, stolky ke gauči, stolky do obývacího pokoje, odkládací stolky, noční stolky, telefonní stolky apod.

Tato vintage sada 3 dřevěných stohovatelných stolků, vyrobených z masivního recyklovaného dřeva, bude nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti.

Dřevěné stolky se dají používat jako konferenční stolky, stolky ke gauči, stolky do obývacího pokoje, odkládací stolky, noční stolky, telefonní stolky apod. Díky svým pevným ocelovým rámům jsou tyto stolky velmi stabilní a odolné. Protože jsou stohovatelné, ušetří vám spoustu místa, když je zrovna nebudete používat. Stolky jsou vyrobené z recyklovaného dřeva, což znamená, že každý kus nábytku je jedinečný a lehce se odlišuje od ostatních. Nábytek vyrobený z použitého dřeva má vlastnosti různých druhů dřeva, jako je teak, akácie, mangovník, damarovník atd. Recyklované dřevo je masivní, solidní, trvanlivé a krásné. Známky opotřebení a odhalená struktura dřeva dodávají každému kusu jeho vlastní historii a jedinečný vzhled. Tento set stolků byl celý vyroben ručně a rukodělná výroba mu dodává působivý retro vzhled. Každý krok výroby byl proveden s tou největší pečlivostí, ať už jde o rekombinaci dřeva, leštění, natírání či voskování.

Důležité upozornění

Barva se může lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich stolků jedinečný. Výběr kusů k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Barva: vícebarevná
Materiál: masivní recyklované dřevo + ocelový rám
Rozměry velkého stolku: 54 x 45 x 56 cm (D x Š x V)
Rozměry prostředního stolku: 48 x 45 x 5 cm (D x Š x V)
Rozměry malého stolku: 41 x 45 x 45 cm (D x Š x V)

Barvavícebarevné
VýrobcevidaXL
EAN8718475993223
Produktové číslo výrobce243286