vidaXL TV stolek 110 x 30 x 45 cm hrubé mangovníkové dřevo [328414]

SKU
541738
3440 Kč 2843 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný TV stolek v industriálním stylu oplývá působivým vintage šarmem a je skvělým nadčasovým doplňkem pro váš domov. TV stolek je vyroben z hrubého mangovníkového dřeva, které má dostatečnou pevnost, aby uneslo váhu, a také odolá opotřebení časem.

Tento dřevěný TV stolek v industriálním stylu oplývá působivým vintage šarmem a je skvělým nadčasovým doplňkem pro váš domov.

TV stolek je vyroben z hrubého mangovníkového dřeva, které má dostatečnou pevnost, aby uneslo váhu, a také odolá opotřebení časem. Řemeslné zpracování a krásná struktura dřeva propůjčuje každému kusu nábytku jedinečný a od ostatních lehce odlišný charakter. Boční skříňka navíc poskytuje dostatek prostoru pro uložení multimediálních zařízení, nosičů médií a jakýchkoli dalších předmětů.

Vlastnosti

Materiál: hrubé mangovníkové dřevo, železo
Rozměry: 110 x 30 x 45 cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286504598
Produktové číslo výrobce328414

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz