vidaXL TV stolek 120 x 30 x 40 cm masivní recyklované dřevo [286506]

SKU
525707
5035 Kč 4161 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný konzolový stolek vyniká svou zlatou povrchovou úpravou a bude nadčasovou dekorací vašeho domova. Hi-Fi skříňka je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici.

Náš dřevěný konzolový stolek vyniká svou zlatou povrchovou úpravou a bude nadčasovou dekorací vašeho domova.

Hi-Fi skříňka je vyrobená z masivního recyklovaného dřeva, které pochází z trámů, podlah a podpěrných nosníků ze starých budov určených k demolici. Sestává tedy z různých druhů dřeva, jako jsou borovice, teak, buk, dub, cedr, mangovník, akácie apod. Recyklované dřevo tak nabývá vlastností všech těchto rozličných typů dřevin. Navíc je již zestárlé, zvětralé a vyschlé, takže se nesmršťuje ani neohýbá. Nízká skříňka je celá ručně vyrobená a překrásná kresba dřeva dává každému kusu jeho unikátní a neopakovatelný charakter. Práškově lakovaný ocelový rám působí industriálním dojmem. Skříňka má 2 přihrádky s dvířky, 4 zásuvky a 1 otevřenou přihrádku, takže si do ní snadno uložíte multimediální zařízení, knížky a celou řadu dalších věcí.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se liší kus od kusu, a proto je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní recyklované dřevo, ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 120 x 30 x 40 cm (D x Š x V)
Výška boxu: 30 cm

UPOZORNĚNÍ: Aby nedošlo k převrácení, je třeba tento výrobek připevnit ke zdi za pomoci přiloženého příslušenství.

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883810317
Produktové číslo výrobce286506