vidaXL TV stolek 140 x 30 x 45 cm masivní akáciové dřevo [247971]

SKU
526128
6430 Kč 5314 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
TV stolek vyzařuje rustikální kouzlo, stane se tedy ve vaší domácnosti nejen praktickým, ale také zajímavým doplňkem. Odkládací skříňka je vyrobena z masivního akáciového dřeva s povrchovou úpravou, které vděčí za svůj překrásný vzhled.

Tento TV stolek vyzařuje rustikální kouzlo, stane se tedy ve vaší domácnosti nejen praktickým, ale také zajímavým doplňkem.

Odkládací skříňka je vyrobena z masivního akáciového dřeva s povrchovou úpravou, které vděčí za svůj překrásný vzhled. Kromě půvabného designu se může pochlubit také výjimečnou stabilitou, odolností a estetičností. Skříňka je navíc celá ručně vyrobená a elegantní kresba dřeva činí každý kus nábytku zcela jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Stolek pod televizi disponuje 2 přihrádkami a 2 zavíracími skříňkami, které vám poskytnou spoustu místa, kde si můžete uspořádat svá multimediální zařízení, knížky, boty a nejrůznější další věci.

Důležité upozornění

Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, a proto je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní akáciové dřevo
Rozměry: 140 x 30 x 45 cm (Š x H x V)
Povrch: leštěný a lakovaný

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883559339
Produktové číslo výrobce247971

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz