vidaXL TV stolek 150 x 30 x 45 cm masivní mangovníkové dřevo [247906]

SKU
526118
5005 Kč 4136 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
TV stolek vnese do vaší domácnosti rustikální kouzlo a stane se jak praktickým, tak zajímavým doplňkem vašeho interiéru. HiFi stolek je vyroben z masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou.

Tento TV stolek vnese do vaší domácnosti rustikální kouzlo a stane se jak praktickým, tak zajímavým doplňkem vašeho interiéru.

HiFi stolek je vyroben z masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou. Hrubé mangovníkové dřevo se pyšní nejen schopností unést značnou váhu, ale také výborně odolává opotřebení a působení času. Stolek s překrásným designem je proto nesmírně stabilní, odolný a atraktivní. Celý stolek je ručně vyrobený, což spolu s esteticky působivou kresbou dřeva činí každý kus nábytku zcela unikátním a lehce odlišným od ostatních. Ocelový rám s práškovým nástřikem stolku navíc dodává na odolnosti a robustnosti. Skříňka disponuje 3 šuplíky a 1 přihrádkou, která vám poskytne spoustu prostoru, kam si můžete uložit svá multimediální zařízení, knížky, boty a další věci dle libosti.

Důležité upozornění

Barvy se mohou lišit kus od kusu, každý kus nábytku je tudíž unikátní. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo a ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 150 x 30 x 45 cm (Š x H x V)
Povrch: leštěný, natřený a nalakovaný

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883570426
Produktové číslo výrobce247906