vidaXL TV stolek 90 x 30 x 40 cm masivní mangovníkové dřevo [247896]

SKU
526117
5190 Kč 4289 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
TV stolek bude díky svému elegantnímu a modernímu designu poutavým doplňkem do vašeho interiéru. HiFi stolek je vyroben z masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou. Hrubé mangovníkové dřevo se pyšní nejen svou schopností unést značnou váhu, ale výborně také odolává opotřebení a působení času.

Tento TV stolek bude díky svému elegantnímu a modernímu designu poutavým doplňkem do vašeho interiéru.

HiFi stolek je vyroben z masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou. Hrubé mangovníkové dřevo se pyšní nejen svou schopností unést značnou váhu, ale výborně také odolává opotřebení a působení času. Stolek s překrásným designem je proto nesmírně stabilní, odolný a atraktivní. Celý stolek je ručně vyrobený, a je to právě jedinečná ruční práce v kombinaci s esteticky působivou kresbou dřeva, které činí každý kus nábytku zcela jedinečným a lehce odlišným od ostatních. Stolek disponuje 1 skříňkou se 2 dvířky, která vám poskytne spoustu prostoru, kam si můžete uložit svá multimediální zařízení, knížky a další věci dle libosti.

Důležité upozornění

Barvy se mohou lišit kus od kusu, každý kus nábytku je tudíž unikátní. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo a železo s práškovým nástřikem
Rozměry: 90 x 30 x 40 cm (Š x H x V)
Povrch: leštěný, natřený a nalakovaný

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883571072
Produktové číslo výrobce247896

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz