vidaXL TV stolek masivní mangovníkové dřevo [247321]

SKU
526079
4990 Kč 4124 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
TV stolek je módní a zároveň praktický. Báječný design tohoto stolku pod televizi vynikne v každé místnosti. Televizní skříňka je vyrobena z masivního mangovníkového dřeva, je tudíž výjimečně pevná a odolná.

Tento TV stolek je módní a zároveň praktický.

Báječný design tohoto stolku pod televizi vynikne v každé místnosti. Televizní skříňka je vyrobena z masivního mangovníkového dřeva, je tudíž výjimečně pevná a odolná. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Zručné zpracování a esteticky působivá kresba dřeva činí každý kus nábytku naprosto jedinečným a lehce odlišným od všech ostatních. Stolek má odnímatelnou část, takže si jeho délku můžete upravit podle svých potřeb. Montáž je snadná.

Důležité upozornění

Kresba a odstín dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý z našich TV stolků jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo + nohy z tepaného železa
Rozměry (vrchní část): 115 x 30 x 40 cm (D x Š x V)
Rozměry (spodní část): 115 x 30 x 19 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475741336
Produktové číslo výrobce247321

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz