vidaXL TV stolek masivní recyklované dřevo [244582]

SKU
524683
3880 Kč 3207 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Unikátní dřevěný televizní stolek se skládá ze dvou stohovatelných částí, které můžete umístit dle libosti. Jeho vintage vzhled skvěle doplní váš interiér. Stolek pod televizi lze také použít jako nízkou skříňku nebo odkládací stolek.

Tento unikátní dřevěný televizní stolek se skládá ze dvou stohovatelných částí, které můžete umístit dle libosti.

Jeho vintage vzhled skvěle doplní váš interiér. Stolek pod televizi lze také použít jako nízkou skříňku nebo odkládací stolek. TV stolek byl ručně vyrobený z masivního recyklovaného dřeva, což mu propůjčuje stabilitu a odolnost. Navíc i dobře vypadá díky charakteristickým vlastnostem jednotlivých kusů dřeva, jako je například teak, mangovník či akácie. Každý krok výroby je prováděný s největší péčí, ať už jde o leštění, nebo lakování. Řemeslné zpracování a krásná struktura dřeva činí každý kus nábytku unikátním a mírně odlišným od všech ostatních. Stolek má dvě patra, a nabízí proto dostatek místa pro uložení multimediálních zařízení, datových nosičů a dalších předmětů, které chcete vystavit či si je uložit někde po ruce. Vrchní část, která slouží jako deska, na kterou se staví televize, lze sejmout či umístit tak, aby byl stolek širší či naopak užší.

Důležité upozornění

Odstín se může lišit kus od kusu, takže každý náš TV stolek je jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: Masivní recyklované dřevo + nohy z tepaného železa
Rozměry (vrchní část): 115 x 30 x 40 cm (D x Š x V)
Rozměry (spodní část): 115 x 30 x 19 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475557227
Produktové číslo výrobce244582

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz