vidaXL TV stolek MOLDE šedý 106 x 40 x 49 cm masivní borové dřevo [350533]

SKU
570239
1425 Kč 1178 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Trendy TV skříňka s elegantním a stylovým designem se stane dekorativním a zároveň i praktickým doplňkem vašeho interiéru. Masivní borové dřevo: Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.

Tato trendy TV skříňka s elegantním a stylovým designem se stane dekorativním a zároveň i praktickým doplňkem vašeho interiéru.

Masivní borové dřevo

Masivní borové dřevo je krásný přírodní materiál. Borové dřevo má rovnou kresbu a obsahuje suky, které materiálu dodávají jeho charakteristický, rustikální vzhled.

UV lak

UV lak je speciální typ laku, který se vytvrzuje pomocí ultrafialového sušicího stroje. Ve srovnání s jinými laky vytváří UV laky živější, luxusnější a na dotek příjemnější povrch.

Dostatek úložného prostoru

TV jednotka je vybavena 2 zásuvkami a 1 přihrádkou, nabízí tedy dostatek úložného prostoru pro přehledné uložení různých nezbytností, které tak budete mít neustále po ruce.

Možnost vystavení

Pevná horní deska je ideálním místem pro vystavení rostlin v květináčích, zarámovaných fotografií a dalších dekorativních předmětů.

Poznámka

Každý produkt je dodáván s montážním návodem v krabici pro snadnou montáž.

Vlastnosti

Barva: šedá
Materiál: masivní borové dřevo s UV lakem, kompozitní dřevo
Rozměry: 106 x 40 x 49 cm (Š x H x V)
Řada: MOLDE

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8720845542207
Produktové číslo výrobce350533