vidaXL TV stolek s vyřezávanými dvířky 130x30x40 cm hrubý mangovník [320943]

SKU
526495
3950 Kč 3264 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
TV stolek vnese do vaší domácnosti rustikální kouzlo a stane se jak praktickým, tak zajímavým doplňkem vašeho interiéru. HiFi stolek je vyrobený z hrubého masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou.

Tento TV stolek vnese do vaší domácnosti rustikální kouzlo a stane se jak praktickým, tak zajímavým doplňkem vašeho interiéru.

HiFi stolek je vyrobený z hrubého masivního mangovníku, což je tvrdé dřevo s hustou texturou. Hrubé mangovníkové dřevo vyniká nejen schopností unést značnou váhu, ale také výborně odolává opotřebení a působení času. Stolek s překrásným designem je proto nesmírně stabilní, odolný a atraktivní. Celý stolek je ručně vyrobený, což spolu s esteticky působivou kresbou dřeva činí každý kus nábytku zcela unikátním a lehce odlišným od ostatních. Práškově lakovaný ocelový rám stolku je odolný a robustní. Ve skříňce jsou 2 přihrádky s 2 dvířky a 3 přihrádky, ve kterých najdete spoustu prostoru, kam si můžete uložit svá multimediální zařízení, knížky, boty a další věci.

Důležité upozornění

Barvy se liší kus od kusu, každý stůl je proto zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: hrubé mangovníkové dřevo s přírodním povrchem, práškově lakované železo
Rozměry: 130 x 30 x 40 cm (Š x H x V)
Rozměry vnitřní přihrádky: 41 x 29,5 x 21,5 cm / 39 x 29,5 x 21,5 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286083147
Produktové číslo výrobce320943

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz