vidaXL TV stolek z masivního mangovníkového dřeva 118 x 30 x 45 cm [246972]

SKU
526070
4920 Kč 4066 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
TV skříňka s krásným vyřezávaným zdobením představuje ideální nadčasový doplněk do vaší domácnosti. TV stolek je vyrobený z masivního mangovníku, a je tudíž velmi pevný a odolný. Jde o robustní, husté a tvrdé dřevo, které má na povrchu krásnou hnědou nebo zlatou kresbu.

Tato TV skříňka s krásným vyřezávaným zdobením představuje ideální nadčasový doplněk do vaší domácnosti.

TV stolek je vyrobený z masivního mangovníku, a je tudíž velmi pevný a odolný. Jde o robustní, husté a tvrdé dřevo, které má na povrchu krásnou hnědou nebo zlatou kresbu. Na pevnou desku si můžete postavit televizi nebo hudební přehrávače, ale skvěle se na ní budou vyjímat i dekorativní předměty jako třeba vázy nebo květináče. Stolek disponuje 3 velkými přihrádkami, jež vám poskytnou spoustu místa, kam si přehledně uložit DVD přehrávače, herní konzole, satelitní zařízení, mediální nosiče atd. Dekorativní motivy skříňce dodávají rustikální kouzlo. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s mimořádnou péčí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Sestavení TV skříňky je snadné.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní mangovníkové dřevo
Rozměry: 118 x 30 x 45 cm (D x Š x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475626176
Produktové číslo výrobce246972