vidaXL TV stolek z masivního sheeshamového dřeva 80 x 30 x 40 cm [246218]

SKU
526052
4750 Kč 3926 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
TV stolek je nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti. TV stolek je vyrobený z masivního sheeshamového dřeva a je vysoce stabilní a odolný. Sheesham, také označovaný jako palisandr nebo rosewood, je tropické tvrdé dřevo, které je proslulé svou bohatou texturou.

TV stolek je nadčasovým doplňkem do vaší domácnosti.

TV stolek je vyrobený z masivního sheeshamového dřeva a je vysoce stabilní a odolný. Sheesham, také označovaný jako palisandr nebo rosewood, je tropické tvrdé dřevo, které je proslulé svou bohatou texturou. Pevná deska je ideální k umístění vaší televize a hudebních přehrávačů nebo dekorativních předmětů, jako jsou vázy a květináče. Stolek poskytuje místo pro přehledné ukládání vašich DVD přehrávačů, herních konzolí, satelitních zařízení, mediálních nosičů apod. Každá fáze výrobního procesu je prováděna s největší pečlivostí, ať už se jedná o leštění, natírání anebo lakování. Tento předmět je již smontován, další montáž není třeba.

Důležité upozornění

Odstín a kresba dřeva se mohou lišit kus od kusu, díky čemuž je každý kus nábytku jedinečný a lehce odlišný od ostatních. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní sheeshamové dřevo
Rozměry: 80 x 30 x 40 cm (Š x H x V)

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8718475602842
Produktové číslo výrobce246218

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz