vidaXL Úložná truhla 90 x 40 x 40 cm masivní akáciové dřevo [289637]

SKU
526423
5085 Kč 4202 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěná truhla dodá vašemu bydlení jednoduchý vzhled a poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení, časopisy, knihy, hračky, nářadí a další doplňky. Tato truhla je vyrobená z masivní akácie, tropického tvrdého dřeva, které je stabilní a má dlouhou životnost.

Dřevěná truhla dodá vašemu bydlení jednoduchý vzhled a poskytne dostatek úložného prostoru pro vaše oblečení, časopisy, knihy, hračky, nářadí a další doplňky.

Tato truhla je vyrobená z masivní akácie, tropického tvrdého dřeva, které je stabilní a má dlouhou životnost. Má západku na přední straně a dvě rukojeti pro snadné zvednutí truhly. Tento úložný box se stabilní horní deskou lze také použít jako lavici do předsíně. Řemeslné zpracování a krásná dřevěná kresba dává každému kusu nábytku jedinečný a od všech ostatních mírně odlišný charakter.

Důležité upozornění

Barvy a odstíny dřeva se mohou lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Vlastnosti

Materiál: masivní akáciové dřevo s přírodní povrchovou úpravou, železo
Rozměry: 90 x 40 x 40 cm (Š x H x V)
Montáž nutná: ne

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8719883999074
Produktové číslo výrobce289637

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz