vidaXL Úložný box bílý 110 x 40 x 45 cm masivní akáciové dřevo [247670]

SKU
524782
6570 Kč 5430 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Unikátní úložný box kombinuje stylový vzhled s funkčností a bezpochyby zaujme čestné místo v zařízení vašeho interiéru. Úložná truhla je vyrobená z masivní akácie, což je tropické tvrdé dřevo s překrásnou kresbou, box je tudíž odolný a jen tak se neponičí.

Tento unikátní úložný box kombinuje stylový vzhled s funkčností a bezpochyby zaujme čestné místo v zařízení vašeho interiéru.

Úložná truhla je vyrobená z masivní akácie, což je tropické tvrdé dřevo s překrásnou kresbou, box je tudíž odolný a jen tak se neponičí. Uvnitř najdete spoustu místa, kam si můžete přehledně uspořádat nejrůznější věci a drobnosti. Jelikož má tato úložná truhla stabilní ploché víko, nic nebrání tomu, abyste ji mohli vtipně využít též jako konferenční stolek, na který si můžete postavit vaše nápoje, vázy a další dekorativní předměty. Jedinečná ruční práce a překrásná kresba dřeva činí každý kus nábytku jedinečným a lehce odlišným od ostatních.

Vlastnosti

Barva: bílá
Materiál: masivní akáciové dřevo s bílým nátěrem
Rozměry: 110 x 40 x 45 cm (D x Š x V)

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8719883571379
Produktové číslo výrobce247670

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz