vidaXL Umělý cykas japonský s květináčem 90 cm zelený [336306]

SKU
573858
1510 Kč 1248 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vneste do svého interiéru trochu zeleně s touto umělou, ale přitom velmi působivou a realistickou palmou cykas japonský. Výška cykasu závisí na stupni rozevření listů a pohybuje se mezi 80–90 cm. Je to skvělá volba pro váš domov nebo kancelář.

Vneste do svého interiéru trochu zeleně s touto umělou, ale přitom velmi působivou a realistickou palmou cykas japonský.

Výška cykasu závisí na stupni rozevření listů a pohybuje se mezi 80–90 cm. Je to skvělá volba pro váš domov nebo kancelář. Rostlina má listy s dokonalými detaily, které jí dodávají plný, realistický vzhled, a nikdy neuvadne. Tato dekorativní umělá rostlina je ideální pro všechny, kdo chtějí mít doma nějakou zeleň, ale nemají čas se o ni starat. Na listech kromě toho uvidíte mírné barevné odchylky pro autentický vzhled a dojem. Tato umělá rostlina vám dá pocítit přítomnost přírody.

Vlastnosti

Barva: zelená
Materiál: masivní dřevo, plast
Výška: 80–90 cm
Počet listů: 22
Typ rostliny: cykas japonský
Montáž nutná: ano

Barvazelená
VýrobcevidaXL
EAN8720286512272
Produktové číslo výrobce336306

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz