vidaXL Vánoční dekorace akrylová sobí rodinka 300 LED diod teplá bílá (329793)

SKU
594333
4545 Kč 3756 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Rozzařte svůj domov a oslavte Vánoce s touto sobí rodinkou. Tato sobí rodinka ve spojení s osvětlením v teplém bílém odstínu podtrhne skutečnou krásu vánočních svátků! Tato vánoční dekorace je zhotovená z akrylu a působí luxusním, ledovým a lesklým dojmem, který rozzáří celé okolí.

Rozzařte svůj domov a oslavte Vánoce s touto sobí rodinkou.

Tato sobí rodinka ve spojení s osvětlením v teplém bílém odstínu podtrhne skutečnou krásu vánočních svátků! Tato vánoční dekorace je zhotovená z akrylu a působí luxusním, ledovým a lesklým dojmem, který rozzáří celé okolí. Dekorace je osvícená 300 energeticky úspornými LED světly s dlouhou výdrží a životností.

Diody mají 8 různých světelných režimů

kombinace všech, pomalá záře, blikání/mihotání, svícení ve vlnách, efekt tekoucí vody, sekvenční svícení, stálé svícení a pomalé blednutí. Světla se krásně rozzáří a vytvoří kouzelnou sváteční atmosféru.

Poznámka

Dodaný USB konektor není voděodolný a je třeba ho chránit před vodou a vlhkostí. Přesto můžete tuto vánoční dekoraci používat venku, protože 5m prodlužovací kabel a samotný produkt jsou voděodolné. Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.

Balení obsahuje

3x sob

Vlastnosti

Barva světla: teplá bílá
Materiál: akryl
Rozměry (velký kus): 70 x 41 x 128 cm (D x Š x V)
Rozměry (střední kus): 69 x 17 x 90 cm (D x Š x V)
Rozměry (malý kus): 34 x 14 x 60 cm (D x Š x V)
Délka kabelu: 5 m
Počet LED diod: 300

Barvabílá
VýrobcevidaXL
EAN8720286414842
Produktové číslo výrobce329793

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz