vidaXL Vánoční dekorace akrylový sob 140 LED 120 cm modré světlo (329783)

SKU
594302
1460 Kč 1207 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Ozdobte svou zahradu, dům nebo byt s touto jedinečnou vánoční dekorací. Tento stojící dekorativní sob ve spojení s modrým osvětlením přináší skutečnou krásu Vánoc! Tato sváteční dekorace je vyrobená z akrylu a se svým luxusním lesklým provedením rozzáří okolní prostor, ať ji umístíte kamkoli.

Ozdobte svou zahradu, dům nebo byt s touto jedinečnou vánoční dekorací.

Tento stojící dekorativní sob ve spojení s modrým osvětlením přináší skutečnou krásu Vánoc! Tato sváteční dekorace je vyrobená z akrylu a se svým luxusním lesklým provedením rozzáří okolní prostor, ať ji umístíte kamkoli. Disponuje 140 energeticky úspornými LED diodami s dlouhou životností.

Diody mají 8 různých světelných efektů

kombinace všech efektů, pomalá záře, mihotání/blikání, svícení ve vlnách, efekt tekoucí vody, sekvenční svícení, stálé světlo a pomalé blednutí. Ať už zvolíte jakýkoli efekt, dekorace se krásně rozsvítí a vytvoří kouzelnou sváteční atmosféru.

Poznámka

Dodaný USB konektor není voděodolný a je třeba ho chránit před vodou a vlhkostí. Přesto můžete tuto vánoční dekoraci používat venku, protože 5m prodlužovací kabel a samotný produkt jsou voděodolné. Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.

Vlastnosti

Barva světla: modrá
Materiál: akryl
Rozměry: 70 x 41 x 120 cm (D x Š x V)
Délka kabelu: 5 m
Počet LED žárovek: 140

Barvamodrá
VýrobcevidaXL
EAN8720286414743
Produktové číslo výrobce329783