vidaXL Vánoční dekorace létající sob 120 studených bílých LED bílý (329769)

SKU
594299
1940 Kč 1603 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vyzdobte si svůj dům tímto vánočním létajícím sobem. Každý sob je ozdoben krásnou mašlí na krku, která dodává na osobitosti. Tato vánoční dekorace je vyrobena z pevné tkaniny, je tedy výjimečně odolná. Zářící sob na sobě má 120 energeticky úsporných LED diod s dlouhou životností.

Vyzdobte si svůj dům tímto vánočním létajícím sobem.

Každý sob je ozdoben krásnou mašlí na krku, která dodává na osobitosti. Tato vánoční dekorace je vyrobena z pevné tkaniny, je tedy výjimečně odolná. Zářící sob na sobě má 120 energeticky úsporných LED diod s dlouhou životností. Síťované provedení vytváří při osvětlení nádherný efekt.

Diody mají 8 různých světelných režimů

kombinace všech, pomalá záře, blikání/mihotání, svícení ve vlnách, efekt tekoucí vody, sekvenční svícení, stálé svícení a pomalé blednutí. Světla se krásně rozzáří a vytvoří kouzelnou sváteční atmosféru.

Poznámka

Dodaný USB konektor není voděodolný a je třeba ho chránit před vodou a vlhkostí. Přesto můžete tohoto soba používat venku, protože 5m prodlužovací kabel a samotný produkt jsou voděodolné. Produkt je vybaven USB konektorem, ale certifikovaný napájecí zdroj 5V USB není součástí dodávky.

Vlastnosti

Barva: bílá a stříbrná
Barva světla: chladná bílá
Materiál: textil
Rozměry: 105 x 70 x 145 cm (D x Š x V)
Délka kabelu: 5 m
Napětí: DC 5 V
Výkon: 5 W

Barvabílá/stříbrná
VýrobcevidaXL
EAN8720286414606
Produktové číslo výrobce329769

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz