vidaXL Vánoční pouliční lampa se Santou 180 cm LED (284339)

SKU
594403
5385 Kč 4450 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Přes den se půvabně leskne a v noci slavnostně září – naše krásná pouliční lampa s působivě padajícím sněhem šiří vánoční náladu do širokého okolí. Lampa je vhodná pro vnitřní i venkovní použití.

Přes den se půvabně leskne a v noci slavnostně září – naše krásná pouliční lampa s působivě padajícím sněhem šiří vánoční náladu do širokého okolí.

Lampa je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Tato působivá dekorace navodí útulnou vánoční atmosféru všude, kam ji postavíte, ať už to bude venku na zahradě nebo ve vašem domě. Integrované čerpadlo vynáší sníh ze základny nahoru, odkud se nepřetržitě snáší dolů. Lampa je ozdobená slavnostním věncem, Santa Clausem, padajícím sněhem uvnitř lucerny a nápisem LET IT SNOW na sloupku. Vydává také veselou melodii. Hodí se i k vyzdobení komerčních nákupních center, kde nenechá nikoho na pochybách, že se opět blíží vánoční svátky. A protože je naše vánoční pouliční lampa lehká a odolná, můžete ji používat každý rok, takže se vám její pořízení rozhodně vyplatí. Lampa má jednoduchý nasazovací design, její sestavení je tedy velmi snadné.

Vlastnosti

Barva: černá + červená
Materiál: ABS (sloupek a podstavec) + PVC (lucerna)
Výška: 180 cm
Stupeň krytí: IP 23
Zdroj světla: LED

Barvačerná/červená
VýrobcevidaXL
EAN8719883661995
Produktové číslo výrobce284339

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz