vidaXL Vánoční pouliční lampa se Santou černo-červená 81x40x188 cm PVC (289926)

SKU
594380
7590 Kč 6273 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Přes den se půvabně leskne a v noci slavnostně září – naše krásná pouliční lampa s působivě padajícím sněhem šiří vánoční náladu do širokého okolí. Tato lampa je vhodná pro venkovní použití. Dvojitá lampa vnese na vaši zahradu nebo terasu sváteční náladu.

Přes den se půvabně leskne a v noci slavnostně září – naše krásná pouliční lampa s působivě padajícím sněhem šiří vánoční náladu do širokého okolí.

Tato lampa je vhodná pro venkovní použití. Dvojitá lampa vnese na vaši zahradu nebo terasu sváteční náladu. Integrovaná pumpa přenáší sníh ze základny a vynáší ho na vrchol, odkud se snáší zpět k zemi. Je to také báječná dekorace pro komerční nákupní centra, která zkrášlí svým slavnostním věncem s mašlí, Santa Clausem, padajícím sněhem uvnitř lampy a nápisem MERRY CHRISTMAS na sloupku, aby všichni věděli, že už brzy budou Vánoce! Tuto lehkou a zároveň odolnou vánoční pouliční lampu můžete navíc používat každý rok, a proto je to také ekonomická volba. Balení rovněž obsahuje adaptér, kabely a montážní materiály.

Vlastnosti

Barva: černá a červená
Materiál: PVC, taft, kov
Rozměry: 81 x 40 x 188 cm (D x Š x V)
Zdroj světla: LED
Montáž nutná: ano

Barvačerná/červená
VýrobcevidaXL
EAN8719883994840
Produktové číslo výrobce289926

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz