vidaXL Zahradní houpací křeslo Adirondack masivní jedle červené [315883]

SKU
538229
2110 Kč 1744 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Odpočiňte si na zahradě či na terase v našem pohodlném houpacím křesle Adirondack! Zahradní křeslo je vyrobené z masivního jedlového dřeva, má robustní rám a je stabilní. Je velmi odolné vůči klimatickým vlivům a snadno se udržuje. Ergonomicky navržená struktura také zajišťuje optimální pohodlí.

Odpočiňte si na zahradě či na terase v našem pohodlném houpacím křesle Adirondack! Zahradní křeslo je vyrobené z masivního jedlového dřeva, má robustní rám a je stabilní.

Je velmi odolné vůči klimatickým vlivům a snadno se udržuje. Ergonomicky navržená struktura také zajišťuje optimální pohodlí.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Barva: červená
Materiál: masivní jedlové dřevo
Rozměry: 70 x 91,5 x 92 cm (Š x H x V)
Šířka sedáku: 50 cm
Hloubka sedáku: 49 cm
Výška područek od země: 55 cm
Maximální nosnost: 110 kg
Montáž nutná: ano

Barvačervená
VýrobcevidaXL
EAN8720286240649
Produktové číslo výrobce315883