vidaXL Zahradní houpací křeslo šedé 95 x 54 x 85 cm textilen [47927]

SKU
539055
1175 Kč 971 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Vneste na svou zahradu, dvorek nebo terasu trochu moderního stylu s tímto houpacím křeslem! Zahradní houpací křeslo je vyrobeno z textilenu, takže je odolné, snadno se čistí a je vhodné pro každodenní venkovní užívání. Venkovní křeslo má ocelový rám s práškovým nástřikem, takže je robustní a stabilní.

Vneste na svou zahradu, dvorek nebo terasu trochu moderního stylu s tímto houpacím křeslem! Zahradní houpací křeslo je vyrobeno z textilenu, takže je odolné, snadno se čistí a je vhodné pro každodenní venkovní užívání.

Venkovní křeslo má ocelový rám s práškovým nástřikem, takže je robustní a stabilní. Uvolněte tělo i mysl a ignorujte hektický shon každodenního života při odpočinku v tomto pohodlném houpacím křesle.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění: Použijte jemný mýdlový roztokSkladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Barva: šedá
Materiál: textilen, ocel s práškovým nástřikem
Rozměry: 95 x 54 x 85 cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvašedá
VýrobcevidaXL
EAN8719883760162
Produktové číslo výrobce47927