vidaXL Zahradní jídelní stůl 180 x 90 x 75 cm masivní akáciové dřevo [315948]

SKU
541617
5130 Kč 4240 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Dřevěný jídelní stůl dodá vaší zahradě, terase nebo dvorku nádech rustikálního kouzla! Tento zahradní stůl je zhotovený z masivní akácie, což je tvrdé dřevo s hustou kresbou. Má překrásný design, kterým zaujme na první pohled, a je velice stabilní a odolný.

Tento dřevěný jídelní stůl dodá vaší zahradě, terase nebo dvorku nádech rustikálního kouzla! Tento zahradní stůl je zhotovený z masivní akácie, což je tvrdé dřevo s hustou kresbou.

Má překrásný design, kterým zaujme na první pohled, a je velice stabilní a odolný. Zručné řemeslné zpracování a nádherná kresba dřeva od sebe jednotlivé kusy navzájem lehce odlišují. Čisté linie stolu vyzařují rustikální přírodní kouzlo. Tento zahradní stůl představuje skvělou kombinaci stylu a odolnosti.

Důležité upozornění

Barvy se mohou lišit kus od kusu, takže je každý nábytek jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou
Rozměry stolu: 180 x 90 x 75 cm (D x Š x V)
Průměr otvoru pro slunečník: 5 cm
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286351338
Produktové číslo výrobce315948

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz