vidaXL Zahradní jídelní stůl černý 80 x 80 x 72 cm sklo a ocel [313098]

SKU
538962
2970 Kč 2455 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Venkovní jídelní stůl s jednoduchým designem a čistými liniemi je skvělá volba pro vaši zahradu, terasu a další venkovní prostory. Jeho jednoduchá elegance udělá z každého stolování speciální událost.

Venkovní jídelní stůl s jednoduchým designem a čistými liniemi je skvělá volba pro vaši zahradu, terasu a další venkovní prostory.

Jeho jednoduchá elegance udělá z každého stolování speciální událost. Jídelní stůl se skleněnou stolní deskou stojí na ocelových nohách s práškovým nástřikem, které mu zaručují vysokou stabilitu a odolnost. Stolní deska se také velmi snadno čistí navlhčeným hadříkem.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Barva: černá
Materiál: tvrzené sklo, práškově lakovaná ocel
Rozměry: 80 x 80 x 72 cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286146361
Produktové číslo výrobce313098