vidaXL Zahradní lavice 80 cm polyratan černá [46486]

SKU
525841
1330 Kč 1099 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Lavice s moderním a elegantním designem se stane ústředním prvkem vaší zahrady nebo terasy! Tato lavice je vyrobená z polyratanu, který je odolný vůči vlivům počasí, opotřebení a vodovzdorný a snadno se čistí, takže je lavice vhodná pro každodenní používání.

Tato lavice s moderním a elegantním designem se stane ústředním prvkem vaší zahrady nebo terasy! Tato lavice je vyrobená z polyratanu, který je odolný vůči vlivům počasí, opotřebení a vodovzdorný a snadno se čistí, takže je lavice vhodná pro každodenní používání.

Robustní nohy z masivního akáciového dřeva s olejovou povrchovou úpravou zajišťují odolnost lavice vůči opotřebení. Lavice má odlehčenou konstrukci a snadno ji přemístíte nebo uskladníte, pokud ji právě nepotřebujete. Sestavení zahradní lavice je snadné.

Poznámka

Doporučujeme zahradní lavici v dešti, sněhu a mrazu přikrýt.

Vlastnosti

Barva: černá + přírodní barva dřeva
Materiál: polyratan + masivní akáciové dřevo s olejovou povrchovou úpravou
Rozměry: 80 x 40 x 40 cm (D x Š x V)

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8719883732312
Produktové číslo výrobce46486

Popis, technické údaje a obrázky jsou orientační a ilustrativní (z důvodu vyhrazení práva změny paramaterů či provedení výrobku bez předchozího upozornění ze strany výrobce). V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat pro získání konkrétních informací.
Zdrojem u vybraných produktových informací a médií je Icecat.biz