vidaXL Zahradní lavice s poduškou 120 cm bambus [3063901]

SKU
539313
2895 Kč 2393 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Klasická bambusová lavice bude skvělým doplňkem do vaší zahrady či jiného venkovního prostoru. Venkovní lavička má pohodlné opěradlo a je perfektní pro čtení nebo odpočinek na čerstvém vzduchu. Voděodolný bambus výborně odolává povětrnostním vlivům, lavička je tudíž bytelná a má dlouhou životnost.

Tato klasická bambusová lavice bude skvělým doplňkem do vaší zahrady či jiného venkovního prostoru.

Venkovní lavička má pohodlné opěradlo a je perfektní pro čtení nebo odpočinek na čerstvém vzduchu. Voděodolný bambus výborně odolává povětrnostním vlivům, lavička je tudíž bytelná a má dlouhou životnost. Také se snadno čistí vlhkým hadříkem. Poduška navíc poskytuje maximální pohodlí při lenošení. Je vyrobená ze 100% polyesteru s vodovzdornou povrchovou úpravou. Každý polstr je opatřený dvěma páry šňůrek, za které ho můžete pevně přivázat k lavici.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

1 x lavice
1 x poduška

Vlastnosti

Barva polštáře: modrá
Materiál lavičky: bambus
Materiál podušky: textil (100% polyester)
Rozměry lavičky: 120 x 55 x 90 cm (D x Š x V)
Rozměry podušky: 120 x 50 x 7 cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvamodrá
VýrobcevidaXL
EAN8720286278253
Produktové číslo výrobce3063901