vidaXL Zahradní lehátka 2 ks se stolkem a poduškami masivní akácie [3077354]

SKU
538905
11335 Kč 9368 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada dřevěného lehátka a stolku v sobě kombinuje styl a funkčnost a na vaši zahradu, terasu, k bazénu nebo do jiného venkovního bydlení s sebou přinese rustikální kouzlo.

Tato sada dřevěného lehátka a stolku v sobě kombinuje styl a funkčnost a na vaši zahradu, terasu, k bazénu nebo do jiného venkovního bydlení s sebou přinese rustikální kouzlo.

Zahradní lehátko je vyrobené z masivního akáciového dřeva a dobře odolává povětrnostním vlivům, má dlouhou životnost a je vhodné pro venkovní použití. Je vybavené kolečky, takže ho snadno přesunete, kam potřebujete. Opěradlo a opěrka nohou, které jsou nastavitelné od zcela vzpřímeného sedu až po vodorovnou polohu vleže, vám poskytnou maximální pohodlí. Když je nepoužíváte, lze lehátko i stolek složit. Přiložená poduška není pouze praktickým doplňkem, ale má také dekorativní funkci.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x zahradní lehátko
1 x stůl
2 x poduška

Vlastnosti

Barva podušek: vínová červená
Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou
Materiál podušky: tkanina (100% polyester)
Rozměry lehátka: 199 x 67 x 30/51/62/77/85 cm (D x Š x V)
Rozměry stolku: 40 x 40 x 40 cm (D x Š x V)
Tloušťka podušky: 3 cm
Montáž nutná: ano

Barvačervená
VýrobcevidaXL
EAN8720286484579
Produktové číslo výrobce3077354