vidaXL Zahradní lehátka s poduškami 2 ks masivní akáciové dřevo [3077336]

SKU
535447
10465 Kč 8649 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada dřevěných lehátek v sobě kombinuje styl a funkčnost a na vaši zahradu, terasu, k bazénu nebo do jiného venkovního bydlení s sebou přinese rustikální šarm. Zahradní lehátko je vyrobené z masivního akáciového dřeva a dobře odolává povětrnostním vlivům, má dlouhou životnost a je vhodné pro venkovní použití.

Tato sada dřevěných lehátek v sobě kombinuje styl a funkčnost a na vaši zahradu, terasu, k bazénu nebo do jiného venkovního bydlení s sebou přinese rustikální šarm.

Zahradní lehátko je vyrobené z masivního akáciového dřeva a dobře odolává povětrnostním vlivům, má dlouhou životnost a je vhodné pro venkovní použití. Je vybavené kolečky, takže ho snadno přesunete, kam potřebujete. Opěradlo a opěrka nohou, které jsou nastavitelné od zcela vzpřímeného sedu až po vodorovnou polohu vleže, vám poskytnou maximální pohodlí. Když ho nepoužíváte, lze lehátko sklopit. Přiložená poduška není pouze praktickým doplňkem, ale má také dekorativní funkci.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x zahradní lehátko
2 x poduška

Vlastnosti

Barva podušky: červená
Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou
Materiál podušky: tkanina (100% polyester)
Rozměry lehátka: 199 x 67 x 30/51/62/77/85 cm (D x Š x V)
Tloušťka podušky: 3 cm
Montáž nutná: ano

Barvačervená
VýrobcevidaXL
EAN8720286484395
Produktové číslo výrobce3077336