vidaXL Zahradní lehátko 2 ks masivní akáciové dřevo [3077329]

SKU
535444
8755 Kč 7236 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Sada dřevěných lehátek v sobě kombinuje styl a funkčnost a na vaši zahradu, terasu, k bazénu nebo do jiného venkovního bydlení s sebou přinese rustikální šarm. Zahradní lehátko je vyrobené z masivního akáciového dřeva a je odolné proti povětrnostním vlivům, má dlouhou životnost a je vhodné pro venkovní použití.

Tato sada dřevěných lehátek v sobě kombinuje styl a funkčnost a na vaši zahradu, terasu, k bazénu nebo do jiného venkovního bydlení s sebou přinese rustikální šarm.

Zahradní lehátko je vyrobené z masivního akáciového dřeva a je odolné proti povětrnostním vlivům, má dlouhou životnost a je vhodné pro venkovní použití. Je vybavené kolečky, takže ho snadno přesunete, kam potřebujete. Opěradlo a opěrka nohou, které jsou nastavitelné od zcela vzpřímeného sedu až po vodorovnou polohu vleže, vám poskytnou maximální pohodlí.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čistění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Balení obsahuje

2 x zahradní lehátko

Vlastnosti

Materiál: masivní akáciové dřevo s povrchovou olejovou úpravou
Rozměry: 199 x 67 x 30/51/62/77/85 cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvahnědá
VýrobcevidaXL
EAN8720286484326
Produktové číslo výrobce3077329