vidaXL Zahradní lehátko hliník a textilen černé [310525]

SKU
535492
1730 Kč 1430 Kč
obvykle expedujeme během 7 prac. dní (skladem u dodavatele)
Lehátko vám poskytne absolutní pohodlí a je ideální pro kempování, na zahradu nebo pláž. Toto opalovací lehátko je vyrobené z hliníkového rámu, tudíž je robustní a stabilní. Tkanina lehátka je zhotovená z textilenu, který je prodyšný, šetrný k životnímu prostředí a má dlouhou životnost.

Toto lehátko vám poskytne absolutní pohodlí a je ideální pro kempování, na zahradu nebo pláž.

Toto opalovací lehátko je vyrobené z hliníkového rámu, tudíž je robustní a stabilní. Tkanina lehátka je zhotovená z textilenu, který je prodyšný, šetrný k životnímu prostředí a má dlouhou životnost. I v horkých letních dnech zůstává chladivý a suchý. Navíc si můžete nastavit výšku opěradla dle svých potřeb.

Poznámka

Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.

Čištění

Použijte jemný mýdlový roztok.

Skladování

Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.

Vlastnosti

Barva: černá a stříbrná
Materiál: hliník, textilen
Rozměry: 190 x 59 x 30 cm (D x Š x V)
Montáž nutná: ano

Barvačerná
VýrobcevidaXL
EAN8720286086780
Produktové číslo výrobce310525